header-shipping-img Ücretsiz Teslimat | Ücretsiz Kargo | Online Çiçek Satışı

Sipariş Şekli

Siparişler; sitemizden online olarak, telefon ile veya whatsapp numaramız üzerinden alınmaktadır

Teslim Süresi

Onaylanan siparişler; istenilen ürünün durumuna göre çoğunluukla gün içi olmak üzere anlaşılan teslim sürelerinde müşterilerimize gönderilmektedir. Karasu içerisinde verilen siparişler olumsuz bir durum olmadığı sürece gün içerisinde teslim edilmektedir.

Teslim Yeri

Siparişi verenin belirtmiş olduğu adres ve konuma sipariş ürünü teslim edilir veya gönderilir. Verilen adres ve iletişim bilgilerinin doğruluğu siparişi verene aittir. Yanlış veya eksik bilgilendirmeden dolayı oluşacak aksaklık ve sorunların sorumluluğu siparişi verene aittir

Teslimat

Siparişi veren tarafından siparişi verilen ürün, siparişi verenden başka kişi veya kuruma teslim edilecekse siparişi veren bu durumu belirtmek zorundadır. Farklı kişi veya kuruma yapılacak teslimatta, teslimatın kabul edilmemesi durumunda sorumluluk siparişi verene aittir. Siparişi veren tarafından siparişi verilen ürünler ile ilgili teslimat bilgilerinde değişiklik olması durumunda; teslimat bilgisi değişikliklerini siparişi veren en az altı saat öncesinden bildirmek zorundadır. siparişi verenden başka kişi veya kuruma teslim edilecekse siparişi veren bu durumu belirtmek zorundadır. Farklı kişi veya kuruma yapılacak teslimatta, teslimatın kabul edilmemesi durumunda sorumluluk siparişi verene aittir.

Ödemeler

Ödemeler, verilen siparişe istinaden peşin ve banka havalesidir. Karasu içi siparişlerde; mutabakat sağlandığı takdirde ödeme teslimatta peşin olarak alınabilir. Siparişlerin teslimi veya gönderimi durumlarında oluşacak kargo, nakliye veya ambar bedelleri siparişi verene aittir.

Sipariş İptali

Satışını yapış olduğumuz ürünler siparişi verenin özel istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünler ise; bu ürünlerde sipariş iptali olmaz ( e-postamız veya whatssapp numaramız üzerinden son ve kesin onay alındıktan sonra ürünler isteğe göre özel olarak hazırlanacağı için sipairş iptali yapılmaz ). Eğer siparişi veren bu tarz ürünü siparişi kesin onaylı siparişi verdikten sonra almaz ise ürün bedelini ve ortaya çıkacak diğer giderleri ödemekle mükelleftir. Satışını yapmış olduğumuz ürünler hazır ürün veya paket ürün ise; bu tür ürünlerde sipariş iptali yapılabilir. Bu tür durumlarda sipariş iptal süresi ( 1 ) bir gündür Sözlü olarak yapılan sipariş iptalleri dikkate alınmaz. Sipariş iptalleri yazılı olarak epostamız üzerinden veya whatssapp hesabımız üzerinden nedenleri belirtilerek yapılmalıdır.

İade

Satışını yapış olduğumuz ürünler siparişi verenin özel istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünler ise; bu ürünlerde e-postamız veya whatssapp numaramız üzerinden son ve kesin onay alındıktan sonra ürünler hazırlanacağı için bu tür ürünlerde iade alınmaz. Satışını yapmış olduğumuz ürünler hazır ürün veya paket ürün ise; bu tür ürünlerde iade uygulanır. Bu tarz ürünlerin iadesi 14( ondört ) gün içerisinde yazılı olarak eposta adresimize veya whatsapp numaramıza bildirilmelidir. İadesi yapılacak olan ürün veya ürünler tarafımıza sağlam ve eksiksiz olarak iade edildikten sonra ürün veya ürün bedelleri 3 ( Üç ) gün içerisinde siparişi verene iade edilir. Eğer iade edilen ürünlerde hasar oluşmuş ise hasarın durumuna göre ortaya çıkan tutar düşüldükten sonra ürün bedeli iadesi 3 ( üç ) gün içerisinde yapılır. Ürün iade bedelleri siparişi verenin banka hesabına veya kredi kartı hesabına yatırılır.

Zarar - Ziyan

Ürünlerimizin, kargo ve nakliye firması aracılığı ile teslimatı sırasında oluşan hasarlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Şartları

Firmamız, eposta veya whatsapp üzerinden alınan siparişlerde yer alan bilgilerin kayıtlarını başka kişi veya kurumlar ile paylaşmamaktadır. Vermiş olduğunuz bilgiler sadece firmamız kayıtlarında yer almaktadır

Şikayet ve Öneriler

Şikayet ve önerilerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geriye dönüş yapılacaktır.