Hakkımızda

Karasu (Sakarya)

Göğün aydınlık yüzü altında yetişen, toprak, güneş ve yağmurun bereketli ellerinde yetişen tazecik çiçeklerle sevdiklerine hoş sürprizler yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpzemiz ve gönderim ağımızla Karasu çiçek gönder işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Yapmanız gerken tek şey, sitemizde yer alan ana menüden; iller, ürüne ve gönerime göre kategorik şekilde arama yaparak hedeflediğiniz çiçeğe erişmek. Ödemeniz sonrasın armağanlarınız aynı gün içinde sevdiklerinize takdim edilecektir. Karasu çiçekçi mağazalarımızın hünerli ellere sahip üstad çiçek tasarım ekibince oluşturulan koleksiyonumuz sizlerden gelecek talepleri bekliyor. Özgün tasarımlı onlarca farklı konsept ürün tek çatı altında sunulmaktadır. 

Karasu Çiçekçi (Sakarya)

Karasu’daki çiçekçi mağazalarımız ile; Mevlana Caddesi, Karakol caddesi, İstiklal cadde, Hastane, Vatan, Kültür, Mimar Sinan, Yunus Emre, Kazım Karabekir, Turgut Reis, Anafartalar, Eski Adapazarı, Ankara, Gazi, İpsiz Recep, Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz caddesi, Beyazıt Aqua Park, Sakarya Üniversitesi kara su Meslek Yüksek Okulu, Devlet Hastanesi, ve çevresindeki tüm ev, iş yeri kamu ve özel kuruluşlara cazip fiyatlarla hediye çiçek gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Karasu çiçek gönder fikrine sahipseniz vakit kaybetmeden sitemizden armağanlarını belirle şık sunumlarla sevdiklerinizle buluşturalım. 


Özel günlerin vazgeçilmez eşlikçileridir çiçekler, sahip oldukları hoş kokular ve dokularla gerçek birer yeryüzü şahanesidir onlar. Tüm özel anlarınızda duygu ve düşüncelerinizi çiçeklerle mükemmel biçimde karşınızdaki insana aktarabilirsiniz. Karasu çiçekçi konusunda bulunduğunuz bölgenin en iyi çiçekçi hizmetini sunuyoruz. İyi ve kötü günde daima yanınızda olan dostlarınıza özel günlerde yalnız bırakmayın. Hediye çiçeklerle mutlu edin. 


Karasu çiçek siparişi oluşturmak, gerçek çiçeklerle donatılmış rengarenk buketlere erişmek çok daha kolay. Türkiye’nin köklü çiçekçi firmaları tarafından kurulan Aksoy Çiçekevi ile tüm Türkiye’ye en güzel çiçekler bu sayfada. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi taleplerinizi ve gönderim noktasıyla ilgili sorularınızı çiçek çağrı destek merkezimize iletebilirsiniz. 

Karasu Aksoy Çiçekçilik

TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO

7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

KARASUDA ÇİÇEK SİPARİŞİ

İLETİŞİM: +90 (530) 394 12 32

X
WeCreativez WhatsApp Support
Yaratıcı ekibimiz her türlü sorunuzu cevaplandırmaya hazır, siz sorun.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?